Yeni
12,00 TL
Havale ile : TL   12,00

Beymikro Yeşillik Yeşil Fesleğen Filizi

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beymikro Yeşillik Yeşil Fesleğen

   
  1 paket ürün 180 adet tohum ihtiva etmektedir.​
   
  Beymikro yeşillik tohumlarıyla  ev bahçeciliğinde, saksıda veya mutfakta mikro yeşillik - sebze üretmeniz için geliştirdiğimiz bir projedir.
  Mikro yeşillikler çeşitli tohumlardan büyüyen yenilebilir bitkilerdir. Ortalama 5-10 santimetreye kadar büyüdüklerinde hasat edilirler. 
  Maryland Üniversitesi’nde asistan profesör olan Dr. Qin Wang mikro yeşillerin besin değerlerinin olgun hallerinden 40 kat daha yoğunlukta olduğunu ekibi ile birlikte yaptığı çalışmalar sonrasında belirtmektedir.
  Örneğin kırmızı lahana mikro yeşili olgun halinden 40 kat daha fazla E vitamini ve 6 kat fazla C vitamini içeriyor. 
  Mikroyeşiller antioksidan deposu oldukları gibi enzimler açısından zenginlerdir, bu sebeple sindirimleri de çok kolaydır.
  Ev bahçeciliği özellikle çocuklarımızın toprakla, üretim ve emekle tanışmasına vesile olur. Küçücük bir tohumdan bir ürün elde etmenin anlamını çözerler. Tohumdan ürün elde etmek için bir bahçe de gerekmiyor, saksılarla evimizin her bir köşesinde bu alanı yaratabiliriz.
  Mikroyeşillik paketinde ki içerikle aynı zamanda bahçenize ekim yaptığınızda da gayet normal ve sağlıklı yeşillikler elde edebilirsiniz.
  Ürünlerimiz hiç bir pestisit veya boya ile kaplanmamıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.