34,50 TL
Havale ile : TL   34,50

Beyorganik Organik Yeşil Kır Mercimeği 1 kg

Ürün Kodu : T13058 Tedarikçiye Soru Sor
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beyorganik Organik Yeşil Kır Mercimeği 1 kg

  Orta Karadeniz ekolojik tarım çiftçi platformu üyelerinin KELKİT VADİSİNDE üretmiş olduğu organik ENDEMİK YEREL tohumlar ÇOK MİNİK yeşil mercimek sadece Tokat, Sivas, Ordu, Giresun, Erzincan, Gümüşhane ve Bayburt illerinin arasında kalan Kelkit vadisi ekolojisinde yetiştirilen kendine has aroması olan ata tohumu bir üründür.

  Ürün çok çabuk pişen ve çok lezzetli bir üründür. Boyut kıyaslaması adına ikinci resimde yer alan soldaki ürün daha önce bildiğiniz BeyOrganik yeşil mercimek, sağdaki ise yeni ürünümüz Kelkit Vadisi Organik Yeşil Mercimek'tir. 

  Beyorganik Gıda Hakkında Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEY ORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz. Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

   
  İdeal zamanında oluşmuş, tamamen doğal ve organik tarım koşullarında, doğal yolla ekilen, bakımı yapılan, bölgesine göre besin değerinin ve vitaminlerinin maksimuma ulaştığı noktada ayrı ayrı toplanan meyve ve sebzeyi, özelliğine ve değerine yakışan bir üretim ve paketleme anlayışıyla, öz değerlerine yakışır, zevkli ve farklı ambalajları ile Anadolu kokan bir cazibeyle BEY ORGANİK markasıyla sizlere sunulmaktadır.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.