Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Uyku arkadaşları, bebeğinizin; sarıldığında veya dokunduğunda kendini güven içinde hissetmesine, kendi kendine daha rahat uykuya geçmesine, uyku arasında uyandığında ağlamadan tekrar uykuya dalmasına, uyku sonrası uyandığında ise yanında görerek ağlamadan oynamaya başlamasına yardımcı olmaktadırlar.

Uyku arkadaşı seçiminde; yumuşak ve yıkanabilir olanları tercih edilmelidir, üzerinde bebeğe zarar verecek, sivri, kesici kısımların bulunmaması, kopabilecek ve bebeğinizin yutabileceği (göz, boncuk vb) parçaların olmamasına dikkat edilmelidir. Uyku arkadaşı, bebeğinizin taşıyabileceği veya üzerine geldiğinde rahatsız edecek, nefes almasını engelleyecek ağırlıkta olmamalıdır. Uyku arkadaşı sadece bebeğinize uyuma saatlerinde verilmeli, diğer zamanlarda ise oyuncak yerine kullanılmamalıdır. Bebeğinizin uyku arkadaşını bir süre kendi üzerinizde taşırsanız kokunuz sineceği için bebeğinizin kabullenmesi daha kolay olacaktır. Uyku arkadaşını yıkamanız, bir yerde unutmanız veya kaybetme ihtimalinize karşı iki adet bulundurmanız, olası krizleri önlemeye de yardımcı olabilir.

OiOi, Cuski markalarına ait organik ve % 100 doğal pamuklu, farklı renk ve model seçenekleri ile bebeğinizin seveceği uyku arkadaşını, kredi kartı ile güvenli alışveriş, dilerseniz kapıda nakit ödeme, 90 tl ve üzeri ücretsiz kargo seçenekleri ile sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Sevdikleriniz için aradığınız her şey www.annenindukkani.com da.  

                                                                                          

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.