• 0
 • 1
120,00 TL
Havale ile : TL   119,99

Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni 200 gr

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni 200 gr

  Doğanın içindeki sağlık Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni ile artık size çok yakın. Zengin bileşenleri ile tam bir sağlık deposu olan polenler, özenle toplanıp aynı özenle paketlenerek size kadar ulaşıyor. Size de Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni ile sağlıklı bir yaşam sürmek kalıyor.

  Kayadibi OrganikKır Çiçeği P Poleni Nedir?

  Arılar, bal yapma süreçlerinde çiçeklerden nektar toplar. Bir taraftan çiçeklerin döllenmesini sağlayan arılar aynı zamanda da çiçeklerdeki poleni kovanlarına taşırlar. Bu polenler hem çiçeklerin döllenmesini hem de arıların yavrularını beslemesini sağlamaktadır.

   

  Kayadibi OrganikKır Çiçeği Poleni Nasıl Elde Edilir?

  Arılar, çiçeklerden nektar toplarken ayaklarına yapışan polenlerle birlikte kovana dönerler. İşte bu esnada devreye polen tuzağı girer. Arılar, kovana girmek üzereyken arka ayaklarındaki polenler işte bu tuzağa takılarak alttaki mekanizmaya dökülür. Burada toplanan polenler Kayadibi Bal aracılığıyla sofralarınıza ulaşır.

  Burada önemli bir nokta da yöntemin sürdürülebilir ve doğa dostu olup olmadığı konusudur. Ancak belirtmek gerekir ki polen tuzağı; arıların yaşam alanına saygılı, yavrularının beslenmesine engel teşkil etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bir kovana giren polenlerin sadece %10’u alınmaktadır ki bu da arı yaşamını etkilemeyecek düzeydedir.

  Kayadibi OrganikKır Çiçeği Poleni Faydaları

  Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni, tıpkı diğer arı ürünleri gibi sağılığa oldukça faydalıdır. Vücut direncini artıran arı poleni,aynı zamanda vücuttaki yorgunluğu gidermektedir. Verdiği enerji düşünüldüğünde özellikle çocuklar ve sporcular için tavsiye edilmektedir. Kansızlığa iyi gelen bileşenleri, karaciğer ve prostat tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca önemli bir kanser savaşçısı olduğu da söylenebilir.

  Sağlıklı bir beden gelişimi için arı poleninin faydaları oldukça fazladır. Siz de Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni ile doğadan gelen sağlığı bedeninizde hissedebilirsiniz.

  Kayadibi OrganikKır Çiçeği Poleni Nasıl Tüketebilirim?

  Kayadibi Organik Kır Çiçeği Poleni ’ni çocuklar günde bir tatlı kaşığı, yetişkinler ise günde bir çorba kaşığı şeklinde tüketebilirler. Arı poleni, tek başına doğrudan tüketilebildiği gibi başka besinlerle karıştırılarak da kullanılabilir. Böylesi bir karışım, hem kolay tüketilir hem de sindirimi kolaylaştırır.

odeme-bilgileri-son-01.03.2024.jpg (23 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.