214,90 TL
Havale ile : TL   214,88

Klar Organik Çamaşır Makine Yıkama Sıvısı (Beyaz + Renkli) 1,5 lt

Ürün Kodu : KLAR-0086 Tedarikçiye Soru Sor
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Klar Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Sıvı Deterjan) - Beyaz ve Renkliler için - 1,5 ltl

  Klar EcoSensitive Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı Beyaz ve Renkli çamaşırlar için kullanılır. Bağımsız Test Enstitüsü Certisys in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güvenin.
  • Doğal Waschnuss* ekstraktı içerir.
  • Alman Alerji ve Astım Derneği (daab) onaylıdır.

  Waschnuss Nedir?

  Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı (Sabun Ağacı ya da orijinal adı ile SAPINDUS) 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık veya fıstık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor, çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya'da Waschnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.

  Klar Organik Çamaşır Sıvısının Özellikleri ve Uygulanması

  Klar sıvı sabun fıstığı tüm su sertlik derecelerinde ve 20°C ile 95°C arasındaki yıkama sıcaklıklarında kullanılabilir. Hem renkli hem de beyaz çamaşırlar için uygundur. "Flüssige Waschnuss" sıvı yıkama fıstığı tamamen doğal mükemmel temizleme özelliklerini basit uygulamayla bir araya getiriyor. Klar sıvı sabun fıstığı tek bir üründe hem deterjan, hem yumuşatıcı, hem de ütüye hazırlayıcıdır. Renklere karşı naziktir ve bu nedenle de siyah ve koyu renkli çamaşırlar için çok uygundur. Genel olarak, ön yıkama yapılması gerekmez. Her zaman tekstil imalatçısının bakım talimatına uyunuz. Enzim içermez. Hammadde saf şekliyle kullanıldığından, sabun ve tensid oranı düşüktür.
  Çamaşır makinasında yıkama (Normal kullanım):
  Yıkama başına 30 ml (1 kapak)
   
  Elde yıkama (Normal kullanım):
  3 litre suya 10 ml (1 kapak)
  Elde yıkama (Çok kirli çamaşırlarda): 1 ½ kapak kullanın.
   
  Kullanım notu: KULLANMADAN ÖNCE ÇALKALAYINIZ
   
  Not: Lekeler, kirler üzerine 2-3 damla damlatarak çitileyiniz daha sonra makinada yıkadığınızda leke ve kirlerin çıktığını göreceksiniz. Ön Yıkama gerektirmez.
   
  1,5 litre Klar Sıvı Organik Çamaşır Deterjanı 30-50 yıkamaya yapılabilir.
   
  İçindekiler: Aqua, Soapnut, Glucoside Sodiumlaurylsulfat (hindistan cevizi alkol sülfatı), tetrasodium-Iminodisuccinate, Potassium, Cocoate, Alcohol, Xanthan Gum, Citric Acid
   
  Güvenlik uyarısı: Gözlere ve mukozaya temas ettirmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz. irmez.

  Klar Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı İçeriği:

  Sertifikalı doğal toplama sabun fıstığı ekstresi, şeker tensidi, yağ alkolü sülfat, suksinik asidin sodyum tuzu, kontrollü biyolojik yapıda bitkisel yağlı sabun, etanol, sitrik asit, su. Enzim içermez!
   
  *Bağımsız Test Enstitüsü Certisys in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz. İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşelidir.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.