Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Sağlık ağızda başlar! Özellikle salgın hastalıklarda, geleneksel diş macunlarının kullanılması aile bireyleri arasında bakteri ve mikroorganizma paylaşılmasına yol açmaktadır. T-Brush, geleneksel yöntemlerin aksine yenilikçi ürünleri ile diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırmaktadır. T-Brush yeni nesil, kişiye özel, doğal diş macunu tabletleri, aile bireyleri arasında yayılan bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engelleyerek hijyenik kullanım sağlamaktadır.

T-Brush doğal diş macunu tabletleri, üç farklı aromadan oluşan (portakal, nane, aktif kömürlü)  florürlü – florürsüz çeşitleri ile yetişkinlere ve  6  yaş üzeri çocuklar için özel geliştirlmiş çilek aromadan oluşan florürlü - florürsüz formülü ile diş fırçalamayı bir zevk haline getirmektedir.

Doğal diş macunu tabletlerimiz, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifli bir hale getirir. T-brush doğal diş macunu tabletleri hammaddelerini Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerinden temin edilerek geliştirilmiştir. SLS, Gluten gibi zararlı kimyasallar içermemektedir. Formülündeki bileşenlerinde hayvansal DNA bulunmaz ve hayvanlar üzerinde deney yapılmadan GMP sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Bu yüzden vegan diş macunu tableti unvanını gururla taşımaktadır. Ayrıca özel olarak geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde T-Brush doğal diş macunu tabletleri doğal köpüklenme sağlayarak, kullanım sonrasında ağzınızda ferah ve ipeksi bir tat bırakır.

T-Brush doğal diş macunu tabletleri pratik kullanımı sayesinde sadece evinizin banyosunda değil, seyahatlerinizde ve zarif, şık tasarımı ile çantanızda her zaman yanınızda!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.